Toegankelijkheid

Klassewerk (1970-1989)

KlassewerkNa enkele jaren in de quiz Weet je veel de kennis van scholieren te hebben getest werd dit programma door de KRO in het najaar van 1970 vervangen door Klassewerk. In dit spelprogramma werden naast kennis ook creativiteit en sportiviteit getest bij leerlingen uit de zesde klas van de lagere school. De competitie bestond uit verschillende rubrieken zoals Gekkenwerk, waarin binnen de duur van het programma een creatieve opdracht moest worden vervuld. In Kunst en Vliegwerk werd een behendigheidsspel gespeeld en in Muziekwerk moesten zowel vragen over popmuziek beantwoord worden als een muziekstuk gespeeld worden.

KlassewerkElke aflevering had een thema dat terugkwam in het onderdeel Werk in Uitvoering waarin een toneelstukje werd gespeeld dat geheel door de kinderen was bedacht en uitgevoerd, met hulp van de leerkrachten. Van iedere klas deed ook een onderwijzer mee in de rubriek Meesterwerk waarin kennisvragen werden gesteld. Er zat altijd met opzet een vraag bij die te moeilijk was zodat een leerling nooit de schuld zou krijgen als de klas verloren had. In de eerste jaren werden alle provincies vertegenwoordigd door een school en vonden de opnamen nog plaats in een theater. Vanaf het tweede seizoen kreeg de klas met de meeste punten een schoolreis aangeboden.

KlassewerkDe leerzame belevenissen van de klas ergens in Europa waren later te zien in een speciale aflevering, Klassewerk Internationaal. De eerste presentatoren waren Bram van Erkel, zelf afkomstig uit het onderwijs en tevens regisseur van onder meer Oebele, en omroepster Eveline van Velsen-Branbergen. Zij werd na enkele jaren opgevolgd door een andere omroepster, Antoinette van Brink. Het programma werd in 1974 stopgezet om twee jaar later weer terug te keren. Toen Bram van Erkel in 1978 naar de NCRV vertrok nam Hans van Willigenburg, ook omroeper, het van hem over. Hij zou het programma meer dan 10 jaar presenteren.

KlassewerkVast jurylid was musicus Tonny Eyk die de kinderen beoordeelde (nooit lager dan een 7) en op piano begeleide bij de uitvoering van een muziekstuk op een door hen zelf gekozen instrument. In de loop der jaren veranderde de opzet van het programma nauwelijks, al kwamen er af en toe nieuwe rubrieken bij, zoals in 1980 Popwerk, met optredens van popartiesten, en Computerwerk volgde in 1986. Het aantal deelnemende klassen werd in 1982 gewijzigd in twee in plaats van drie. Jaren later, in de duizendste aflevering van Koffietijd, op 28 maart 1999, vertelde Hans van Willigenburg dat Klassewerk het leukste programma is dat hij ooit gemaakt heeft.
 
 

Informatie

Aantal afleveringen
143

Uitgezonden door
KRO (31 oktober 1970 - 27 november 1989)

Originele/alternatieve titel
Kwis Klassewerk
Klasse-Werk
Klassewerk Internationaal
Klassewerk Interland
Klassewerk op reis

Presentatie
Bram van Erkel (1970-1978)
Eveline van Velsen-Branbergen (1970-1973)
Antoinette van Brink (1973-1974)
Hans van Willigenburg (1978-1989)

Muziek
Tonny Eyk
Casey and The Pressure Group

Vaste juryleden

Muziekwerk
Cees Schrama (1970-1974)
Tonny Eyk (1976-1989)

Werk in uitvoering
Marlous Fluitsma (1978-1980)
Marlies van Alcmaer (1980-1981)
Marjan Berk (1981-1983)
Anne-Wil Blankers (1983-1984)

Medewerker Ouwehands Dierenpark
Frans Engelsma

Regie
Jop Pannekoek
Nan de Vries
Fred Rombouts
Nico Hiltrop
Paul Pouwels
Enno van Tulder
Tineke Roeffen
John van de Rest

Productie
René Sleven
Piet van Hest
Anneke Luberts

Afleveringen

Afleveringen

  1. 31-10-1970 › St. Jozefschool, Den Haag / De Wegwijzer, Didam / Nicolaas Maesschool, Amsterdam     
  2. 28-11-1970 › St. Theresiaschool, Utrecht / St. Thomasschool, Tilburg / Nijenoordschool, Leek
  3. 23-01-1971 › ?, Dronten / ?, Raalte / ?, Roermond
  4. 20-02-1971 › Johannes Postschool, Emmen / Willibrordusschool, Joure / Jozefschool, Den Burg
  5. 20-03-1971 › Eerste halve finale: Jozefschool, Den Burg / ?
  6. 17-04-1971 › Tweede halve finale: Nicolaas Maesschool, Amsterdam / Thomasschool, Tlburg
  7. 15-05-1971 › Finale: Nicolaas Maesschool, Amsterdam / Jozefschool, Den Burg
  8. 02-10-1971 › St. Jeroensschool, Noordwijk / St. Jozefschool, Voerendaal / 't Slot, Capelle aan de IJssel
  9. 30-10-1971 › Hugo de Grootschool, Zaltbommel / De Poort, Almelo / Openbare school, Schagen
  10. 27-11-1971 › St. Eloyschool, Apeldoorn / Hervormde schoool, Bilthoven / St. Jozefschool, Vinkeveen
  11. 22-01-1972 › Minister Calsschool, Almelo / De Tamboerijn, Zevenaar / St. Nicolaasschool, Nijmegen
  12. 19-02-1972 › Vincent van Goghschool, Roermond / SIO-school, Waalwijk / De Startbaan, Uithoorn
  13. 18-03-1972 › Dominicusschool, Harderwijk / Gemma Galganischool, Tilburg / Prins Willem Alexanderschool, Harlingen
  14. 15-04-1972 › Eerste halve finale: Openbare school, Schagen / St. Jozefschool, Voerendaal / De Tamboerijn, Zevenaar
  15. 13-05-1972 › Tweede halve finale: St. Eloyschool, Apeldoorn / Vincent van Goghschool, Roermond / Gemma Galganischool, Tilburg
  16. 10-06-1972 › Finale: St. Eloyschool, Apeldoorn / De Tamboerijn, Zevenaar
  17. 02-09-1972 › Klassewerk Internationaal: St. Eloyschool, Apeldoorn, in Roemenië    
  18. 30-09-1972 › Emmaus-school, Delft / Joannes XXIII-school, Utrecht / St. Michaëlschool, Nijmegen
  19. 28-10-1972 › Prinses Christinaschool, Zoetermeer / Groen van Prinstererschool, Ridderkerk / De Wiekslag, Wormer
  20. 25-11-1972 › Jan Jansschool, Almelo / Olav-school, Apeldoorn / De Windvang, Uithoorn
  21. 23-12-1972 › St. Mariaschool, Bussum / Bellesteijn, Wassenaar / St. Janschool, Breezand
  22. 20-01-1973 › Pastoor Kuypersschool, Waalwijk / Alexanderschool, Nieuw Lekkerland / St. Annaschool, Kessel
  23. 17-02-1973 › Engelmundusschool, Driehuis / St. Gerardusschool, Heksenberg-Heerlen / Eerste Protestantse lagere school, Veldhoven
  24. 17-03-1973 › Katholieke Basisschool “Louise”, Eindhoven / St. Martinusschool, Schiedam (Kethel) / Openbare Basisschool, Witmarsum
  25. 14-04-1973 › Mgr. Bekkerschool, Rotterdam / Pius X-school, Emmen
  26. 12-05-1973 › Finale: Eerste Protestantse lagere school, Veldhoven / Pius X-school, Emmen / St. Martinusschool, Schiedam (Kethel)
  27. 07-07-1973 › Klassewerk Interland: Eerste Protestantse lagere school, Veldhoven, in Spa, België 
  28. 29-09-1973 › Paulusschool, Vlaardingen / Rijnhuizenschool, Jutphaas / Pius X school, Bergschenhoek
  29. 27-10-1973 › Christophoorschool, Rotterdam / St. Antonius van Paduaschool, Nijnsel / St. Aloysius Mariaschool, Overveen
  30. 24-11-1973 › De Wiekslag, Zwolle / St. Antoniusschool, Kortenhoef / St. Janschool, Dongen
  31. 22-12-1973 › A.H.S. Stemerdingschool, Souburg / Piusschool, Abcoude / De Tamboerijn, Zevenaar
  32. 19-01-1974 › Jan Lightartschool, Borne / Lucasschool, Tilburg / St. Jozefschool, Zieuwent
  33. 16-02-1974 › Amersfoortse Schoolvereniging, Amersfoort / De Visser ’t Hooftschool, Hoorn / Christelijke School, Westzaan
  34. 16-03-1974 › Mariaschool, Hillegom / St. Jozefschool, Heemskerk / Mariaschool, Vlijmen
  35. 13-04-1974 › Basisschool, Abbekerk / St. Jan de Doperschool, Amsterdam / Openbare lagere school Prinses Christina, Maassluis
  36. 11-05-1974 › Finale: St. Antonius van Padua school, Nijnsel / Prinses Christinaschool, Maassluis / Christelijke School, Westzaan
  37. 08-06-1974 › Klassewerk op reis: St. Antonius van Padua school, Nijnsel, in Locarno, Zwitserland  
  38. 06-11-1976 › St. Jan de Doperschool, Amsterdam / De Windvang, Uithoorn / Prinses Christinaschool, Maassluis
  39. 11-12-1976 › De Bellesteyn, Wassenaar / St. Antoniusschool, Kortenhoef / Pastoor Kuyperschool, Waalwijk
  40. 15-01-1977 › St. Annaschool, Kessel / Anne de Vriesschool, Delft / Rijnhuizenschool, Jutphaas
  41. 19-02-1977 › Pius X school, Emmen / A.H.S. Stemerdingschool, Souburg / Mariaschool, Rotterdam
  42. 26-03-1977 › St. Aloysius, Overveen / OLVOO school, Scheveningen / Marischool, Hillegom
  43. 30-04-1977 › Ursulaschool, Bergen / Mgr. Bekkersschool, Veldhoven / De Wiekslag, Wormer
  44. 22-10-1977 › Klassewerk Internationaal: De Wiekslag, Wormer, in Italië
  45. 26-11-1977 › Professor van Poeljeschool, Den Haag / De Bremboch, Veldhoven / St. Victorschool, Apeldoorn
  46. 31-12-1977 › Willibrordschool, Rotterdam / Het Tweespan, Huissen / Openbare Basisschool West, Wormer
  47. 04-02-1978 › Jan Gijzenschool, Haarlem / Jan van Zutphenschool, Hilversum / Openbare lagere school 'De Noord', Ridderkerk  
  48. 11-03-1978 › De Bogaard, Nieuwegein / St. Jansschool, Wierden / De Springplank, Lelystad
  49. 15-04-1978 › St. Jozefschool, Malden / De Ark, Sneek / 't Koggeschip, Amsterdam
  50. 20-05-1978 › De Roncallischool, Zeddam / O.L.S., Stad aan het Haringvliet / Leeghwaterschool, De Rijp
  51. 11-11-1978 › Klassewerk Internationaal: De Roncallischool, Zeddam in Engeland
  52. 11-11-1978 › Don Sartoschool, Tilburg / Theo Thijssenschool, Utrecht / Meidoornschool, Dordrecht
  53. 16-12-1978 › OLVOO school, Scheveningen / Albert Schweizerschool, Zevenaar / Prof.dr. Huizingaschool, Hilversum
  54. 20-01-1979 › St. Theresiaschool, Soest / O.L.S. Linquenda, Nieuw Vennep / Panta Rhei, Maasluis
  55. 24-02-1979 › Wilpsedijkschool, Twello / Mariaschool, Heijen / Apolloschool, Hoevelaken
  56. 31-03-1979 › St. Mariaschool, Gorinchem / O.L.S. Zuid, Wolvega / St. Carolusschool, Herkenbosch
  57. 05-05-1979 › C.V.O. School, Den Burg / Gaudeamusschool, Middelburg / Basisschool St. Aloysius, Kronenburg
  58. 22-09-1979 › Klassewerk Internationaal: Apolloschool, Hoevelaken, in Rome, Italië
  59. 27-10-1979 › Mariaschool, Enschede / St. Antoniusschool, Kortenhoef / Christelijke basischool 'De Rank', Weert
  60. 01-12-1979 › Prinses Margrietschool, Apeldoorn / R.K. basisschool St. Joris, Helmond / Paulusschool, Maasluis
  61. 05-01-1980 › Openbare lagere school 'De Klokbeker', Emmen / R.K. basisschool 'De Leeuwerik', Mill / Openbare lagere school 'De Winde', Nootdorp
  62. 09-02-1980 › R.K. basisschool 'St. Geerte', Maarssen / Kleine H. Theresia L.O., Haarlem / Van Arsschool, Eindhoven
  63. 15-03-1980 › Ludgerusschool, Haaksbergen / Minister Calsschool, Roggel / Koningin Julianaschool, Waddinxveen
  64. 19-04-1980 › Professor Gunningschool, Apeldoorn / Bisschop Beckersschool, Tilburg / Agnesschool, IJsselstein
  65. 24-05-1980 › O.L.S. De Sandenburg, Middelburg / Burgemeester De Vlugt-school, Amsterdam / Lagere school Wambeke, Tegelen
  66. 06-09-1980 › Klassewerk International: Openbare lagere school 'De Klokbeker', Emmen, in Griekenland
  67. 11-10-1980 › Van Bosscheschool, Amsterdam / Dr. Jac. P. Thijsseschool, Renkum / Shalomschool, Rijswijk
  68. 15-11-1980 › Weilustschool Breda / St. Elisabethschool, Rotterdam / St. Bonifatiusschool, Sneek
  69. 27-12-1980 › School met den Bijbel, Honselerdijk / Paulusschool, Wychen / Christelijke basisschool Het Kompas, Zaandam
  70. 24-01-1981 › Albert Schweizerschool, Groningen / Professor Titus Brandsmaschool, Hoogeveen / De Bolster, Sambeek 
  71. 28-02-1981 › Bernadette-school, Etten-Leur / Prof.dr. H. Oldeweltschool, Heemskerk / O.L.S. 'De Schakel', Zevenaar
  72. 04-04-1981 › St. Franciscusschool, Bunde / Nicolaasschool, Doorn / Fûgelflecht, Franeker
  73. 09-05-1981 › Openbare basisschool, Buren / Christelijke school voor basisonderwijs, Gorssel / Heilig Hartschool, Nieuwkoop
  74. 13-06-1981 › St. Jozefschool, St. Geertruiden / De Hoeksteen, Hoogezand / Erasmusschool, Vlaardingen
  75. 04-10-1981 › Klassewerk Internationaal: Fûgelflecht, Franeker, in Portugal
  76. 31-10-1981 › Tweede Openluchtschool, Amsterdam / O.L.S. De Zandheuvel, Asperen / St. Jozefschool, Leuth
  77. 05-12-1981 › De Scheper, Laren (NH) / Willibrordusschool, Tegelen / De Borgschool, Winsum
  78. 09-01-1982 › O.L. Vrouweschool, Bentelo / Botterschool, Purmerend / De Wegwijzer, Rockanje
  79. 13-02-1982 › Koningin Wilhelminaschool, Drachten / St. Laurentiusschool, Kekerdom / De Dorenhagen, Valkenswaard
  80. 20-03-1982 › Schutterschool, Gorinchem / Prins Clausschool, Linschoten / De Regenboog, Harderwijk
  81. 24-04-1982 › Peetersschool, Amsterdam / Maria Goretti-school, St. Joost / Mr. van Eijckschool, Rotterdam
  82. 29-05-1982 › St. Isidorusschool, Lewedorp / De Schakel, Zevenaar / De Zwermkorf, Zuidwolde
  83. 18-09-1982 › Klassewerk Internationaal: Mr. van Eijckschool, Rotterdam, in Denemarken
  84. 29-10-1982 › Ichthusschool, Markelo / Bassischool 'Den Boogerd', Mierlo
  85. 26-11-1982 › St. Theresiaschool, Kaatsheuvel / Jan Lighthartschool, Schiedam
  86. 24-12-1982 › De Regenboog, Doesburg / Don Boscoschool, Slek-Echt
  87. 21-01-1983 › Mgr. Bekkersschool, Breezand / Burgerschool, Dokkum
  88. 18-02-1983 › St. Jozefschool, Aalsmeer / De Bengelbongerd, Houten
  89. 18-03-1983 › R.K. Basisschool 'De Biezenkamp', Beek / Petrus en Paulusschool, Eerde
  90. 15-04-1983 › 't Gijmink, Goor / De Blauwe Reiger, Purmerend
  91. 13-05-1983 › Christelijke Nijdjipskoalle, Grouw / St. Leonardusschool, De Lier
  92. 29-10-1983 › Klassewerk Internationaal: Don Boscoschool, Slek-Echt, in Joegoslavië
  93. 19-11-1983 › ? / ?
  94. 17-12-1983 › De Meiboom, Nijmegen / De Poalmoat, Oldenzaal
  95. 14-01-1984 › 't Sempke, Drunen / Openbare Basisschool, Oostburg
  96. 11-02-1984 › De Cirkel, Amstelveen / K.B.S. 'Soestdijk', Soest
  97. 10-03-1984 › O.L. Wilhelminaschool, Coevorden / O.L.S. 'De Flecht', Lippenhuizen
  98. 07-04-1984 › Mariaschool, Hapert / De Krugerstee, Vaassen
  99. 05-05-1984 › Speel en Werkhoeve, Bodegraven / De Duiventil, Maarssenbroek
  100. 29-09-1984 › Klassewerk Internationaal: De Duiventil, Maarssenbroek, in Finland
  101. 26-10-1984 › De Cirkel, Gouda / Prof.dr. H. Oldeweltschool, Heemskerk
  102. 23-11-1984 › Oudenhofschool, Oegstgeest / Lourdesschool, Westbeemster
  103. 21-12-1984 › R.K. Lagere school, Uithuizen / De Zwermkorf, Zuidwolde
  104. 18-01-1985 › De Wegwijzer, Numansdorp / Het Baken, Veenendaal
  105. 15-02-1985 › De Bestevaer, Baarn / Willemsparkschool, Den Haag
  106. 15-03-1985 › De Dubbelster, Hoogland / Lusthofschool, Voorburg
  107. 12-04-1985 › De Loofhut, Almere / De Tjalk, Zoetermeer
  108. 18-05-1985 › Mariaschool, Reusel / St. Michaëlschool, Sas van Gent
  109. 21-09-1985 › Klassewerk Internationaal: Lusthofschool, Voorburg, in Griekenland
  110. 03-11-1985 › R.K. basisschool 'Christoffel', Nieuwegein / Wilgenburgschool, Zwolle
  111. 01-12-1985 › Jan Jansschool, Almelo / 't Gegraaf, Valkenswaard
  112. 29-12-1985 › Pro Rege School, Amsterdam / Openbare basisschool Erasmus, Vlaardingen
  113. 26-01-1986 › Openbare basisschool, Den Dolder / Elzeneindschool, Oss
  114. 23-02-1986 › Vesterhavet, Hoofddorp / St. Bonifatiusschool, Sneek
  115. 30-03-1986 › Meuleveld, Horst / St. Bernardusschool, Keyenborg
  116. 27-04-1986 › Willibrordschool, Oegstgeest / R.K. basisschool 'Cobbeek', Veldhoven
  117. 25-10-1986 › St. Andreasschool, Voorhout / St. Jozefschool, Nieuw-Bergen
  118. 22-11-1986 › De Tamboerijn, Amsterdam / Bockxmeerschool, Hoorn
  119. 20-12-1986 › O.B.S. 'De Kulck', Hellevoetsluis / De Wingerd, Huizen
  120. 17-01-1987 › Willibrordusschool, Hulst / De Commandereije, Heerenveen
  121. 14-02-1987 › St. Adrianusschool, Hilvarenbeek / St. Josephschool, Heerhugowaard
  122. 14-03-1987 › Joannes XXIII, Utrecht / Molenbolwerk, IJzendijke
  123. 11-04-1987 › Oldenije, Leeuwarden / De Tichelaar, Gendt
  124. 09-05-1987 › St. Jacobusschool, Utrecht / Basisschool 'Op de hoogte', Terneuzen
  125. 15-05-1987 › Klassewerk Internationaal: 't Gegraaf, Valkenswaard, in Schotland
  126. 15-10-1987 › Klassewerk Internationaal: Molenbolwerk, IJzendijke, in Joegoslavië
  127. 05-11-1987 › De Zwaluw, Leiden / Laurentiusschool, Weesp
  128. 26-11-1987 › Nassauschool, Delft / De Scharmhof, Assen
  129. 17-12-1987 › Pius X school, Woerden / Nicolaasschool, Heythuyzen
  130. 07-01-1988 › Den Dorpel, Volkel / Godfried Bomansschool, 's Gravezande
  131. 28-01-1988 › Basisschool De Coogh, Koog aan de Zaan / St. Willibrordusschool, Zeist
  132. 18-02-1988 › Pieter Wijten Basisschool, Waalwijk / KBS, Soestdijk
  133. 10-03-1988 › Alexanderschool, Denekamp / De Toermalijn, Tegelen
  134. 31-03-1988 › Het Baken, Alphen aan den Rijn / Tjerk Hidesschool, Leeuwarden
  135. 28-10-1988 › Klassewerk Internationaal: De Toermalijn, Tegelen, in Turkije
  136. 25-11-1988 › Fons Olterdissenschool, Maastricht / Het Klimmerblêd, Sint-Nicolaasga
  137. 23-12-1988 › De Pontonnier, Hoorn / De Hoeksteen, Wemeldinge
  138. 20-01-1989 › O.B.S. De Ekkel, Eelde / St. Stephanusschool, Rotterdam
  139. 17-02-1989 › De Springschans, Nijmegen / Hazenboschschool, Den Dolder
  140. 17-03-1989 › Roomskatholieke school, Uithuizen / Petrus en Paulusschool, Breda
  141. 31-03-1989 › 't Wold, Zeewolde / De Veldkamp, Denekamp
  142. 20-11-1989 › Klassewerk Internationaal: Hazenboschschool, Den Dolder, in Moskou, Sovjet Unie
  143. 27-11-1989 › Klassewerk Internationaal: Hazenboschschool, Den Dolder, in Kiev, Sovjet Unie

Jury/Gasten

Juryleden / Speciale gasten

- = geen / ? = onbekend

  1. 31-10-1970 › Wieteke van Dort, Cor Hermeler, Annemiek Croone 
  2. 28-11-1970 › Rob de Nijs, Herman Vinck
  3. 23-01-1971 › ?
  4. 20-02-1971 › ?
  5. 20-03-1971 › ?
  6. 17-04-1971 › ?
  7. 15-05-1971 › ?
  8. 02-10-1971 › ?
  9. 30-10-1971 › ?
  10. 27-11-1971 › Koen Verhoef, Leen Jongewaard, Ted de Braak, Lijn Loevesijn, Piet van der Lans
  11. 22-01-1972 › ?
  12. 19-02-1972 › ?
  13. 18-03-1972 › ?
  14. 15-04-1972 › ?
  15. 13-05-1972 › ?
  16. 10-06-1972 › ?
  17. 02-09-1972 › -
  18. 30-09-1972 › Fred Kaps, Sybrand Starreveld
  19. 28-10-1972 › ?
  20. 25-11-1972 › ?
  21. 23-12-1972 › Mies Bouhuys
  22. 20-01-1973 › ?
  23. 17-02-1973 › ?
  24. 17-03-1973 › ?
  25. 14-04-1973 › ?
  26. 12-05-1973 › ?
  27. 07-07-1973 › -
  28. 29-09-1973 › ?
  29. 27-10-1973 › ?
  30. 24-11-1973 › ?
  31. 22-12-1973 › ?
  32. 19-01-1974 › ?
  33. 16-02-1974 › ?
  34. 16-03-1974 › ?
  35. 13-04-1974 › ?
  36. 11-05-1974 › ?
  37. 08-06-1974 › -
  38. 06-11-1976 › ?
  39. 11-12-1976 › ?
  40. 15-01-1977 › ?
  41. 19-02-1977 › Willem Breukink, Martin Brozius
  42. 26-03-1977 › ?
  43. 30-04-1977 › ?
  44. 22-10-1977 › -
  45. 26-11-1977 › Mies Bouhuys
  46. 31-12-1977 › ?
  47. 04-02-1978 › ?
  48. 11-03-1978 › ?
  49. 15-04-1978 › ?
  50. 20-05-1978 › ?
  51. 11-11-1978 › -
  52. 11-11-1978 › ?
  53. 16-12-1978 › ?
  54. 20-01-1979 › ?
  55. 24-02-1979 › ?
  56. 31-03-1979 › ?
  57. 05-05-1979 › ?
  58. 22-09-1979 › -
  59. 27-10-1979 › ?
  60. 01-12-1979 › ?
  61. 05-01-1980 › ?
  62. 09-02-1980 › ?
  63. 15-03-1980 › ?
  64. 19-04-1980 › ?
  65. 24-05-1980 › ?
  66. 06-09-1980 › -
  67. 11-10-1980 › Herman Brood & His Wild Romance
  68. 15-11-1980 › ?
  69. 27-12-1980 › Sacco van der Made (als Vadertje Tijd), Dolly Dots
  70. 24-01-1981 › Margriet Eshuijs, Frans Jansen
  71. 28-02-1981 › Normaal
  72. 04-04-1981 › Massada
  73. 09-05-1981 › Bloem
  74. 13-06-1981 › Spargo, Germando de Salles, A. Ouwehand
  75. 04-10-1981 › -
  76. 31-10-1981 › Dennie Christian, Johan Verhoog
  77. 05-12-1981 › Earth & Fire
  78. 09-01-1982 › Daniel Sahuleka
  79. 13-02-1982 › Willem Duyn, Cor Witschge
  80. 20-03-1982 › Risqué
  81. 24-04-1982 › Drukwerk, Els Rauwerda
  82. 29-05-1982 › Willeke Alberti, A. Ouwehand
  83. 18-09-1982 › -
  84. 29-10-1982 › Spargo, Dennie Christian
  85. 26-11-1982 › BZN, Conny Vink, Henk Noy
  86. 24-12-1982 › Pussycat, Ben Cramer
  87. 21-01-1983 › Toontje Lager, Bonnie St. Claire, Wim Bijmoer
  88. 18-02-1983 › Lori Spee
  89. 18-03-1983 › Margriet Eshuijs Band, Peter en zijn Rockets,Bob Entrop
  90. 15-04-1983 › Vulcano, Daniel Sahuleka, Pien Lemstra
  91. 13-05-1983 › Sandra Reemer, Vitesse
  92. 29-10-1983 › -
  93. 19-11-1983 › Spargo, Dennie Christian
  94. 17-12-1983 › BZN, Vanessa
  95. 14-01-1984 › Dolly Dots, Hans de Booij
  96. 11-02-1984 › Shirley, Time Bandits, Margriet van Roggen
  97. 10-03-1984 › Robert Long, Babe
  98. 07-04-1984 › Drukwerk, Cherry, Richenel, Frank Kramer
  99. 05-05-1984 › Benny Neijman, Vulcano, A. Ouwehand
  100. 29-09-1984 › -
  101. 26-10-1984 › André Hazes, BZN, Josine van Dalsum, Johan Verhoog
  102. 23-11-1984 › Maywood, The Cats, Trudy Labij, Johan Verhoog
  103. 21-12-1984 › Dennie Christian & Freddy Breck, Babe, Willem Nijholt, Jaap Stobbe
  104. 18-01-1985 › Conny Vink, Roberto Jacketti & The Scooters, Nic. van der Voort, Caroline Brouwer
  105. 15-02-1985 › Albert West, Doris D & The Pins, Derek de Lint, Attie van Roon
  106. 15-03-1985 › José, George Baker Selection, Marijke Merckens, Ton Lapin
  107. 12-04-1985 › Normaal, Annie Schilder, Mies Bouhuys, prof.dr. Jan van Putten
  108. 18-05-1985 › Novo Band, De Gigantjes, Carry Tefsen
  109. 21-09-1985 › -
  110. 03-11-1985 › Gerard Joling, Time Bandits, Marlous Fluitsma, Frans Schupp
  111. 01-12-1985 › Dennie & Mieke, Lobo & The Pearls, Frederik de Groot, Johan Verhoog
  112. 29-12-1985 › Normaal, Lori Spee, The Tjong Khing, Karst van der Meulen
  113. 26-01-1986 › Roberto Jacketti & The Scooters, Conny Vink, Anne-Wil Blankers, Pien Lemstra
  114. 23-02-1986 › Dolly Dots, Margriet Eshuijs Band, Willem Nijholt, Rob Kröne
  115. 30-03-1986 › Drukwerk, Georgie Davis, Marjan Berk, E. Bertelsen
  116. 27-04-1986 › Annie Schilder, The Sherman Brothers, A. Ouwehand, Caroline Brouwer
  117. 25-10-1986 › Captain Cocktail, Hans Vermeulen & Donna Lynton, Carry Tefsen, Hans Böhm
  118. 22-11-1986 › Serious Desire, Albert Hammond &Albert West, Marjan Berk, Jacques Vriens
  119. 20-12-1986 › ?
  120. 17-01-1987 › Frizzle Sizzle
  121. 14-02-1987 › Herman van Veen, Young Sound
  122. 14-03-1987 › Long Story Short,Gerard Joling, Sjoukje Hooijmaayer
  123. 11-04-1987 › Nadieh, Mr. Groove and the City Soul Band
  124. 09-05-1987 › Circus Custers, High Spirit
  125. 15-05-1987 › -
  126. 15-10-1987 › -
  127. 05-11-1987 › Ernest Cissé, Splitsing, Maarten Peters & The Dream, Leontien Ceulemans, Anky Mulder-Tits
  128. 26-11-1987 › Mai Tai, Roberto Jacketti & The Scooters, Darshan Kumari
  129. 17-12-1987 › VOF De Kunst, Faoud Bennis, Hans de Booij
  130. 07-01-1988 › Gerard Joling, Richard& Wilbert Martina, De Gigantjes, Fridi Martina, Marlous Fluitsma
  131. 28-01-1988 › Sandra Reemer, Istika, The Nits, Nelly Frijda, Wieke Hardjokoesoemo
  132. 18-02-1988 › I've got the Bullets, Alvaro & Yara Caval Canti, Gerda Havertong
  133. 10-03-1988 › Bertus Staigerpaip, Ceylan Utlu, Loïs Lane
  134. 31-03-1988 › Grant & Forsyth, Huub Stapel
  135. 28-10-1988 › -
  136. 25-11-1988 › The Boys, Gerard Joling
  137. 23-12-1988 › Frank Boeijen Groep, Benny Neijman
  138. 20-01-1989 › Albert West, BZN, Simone Rooskens
  139. 17-02-1989 › Tina Selini, Bam to Bam Bam, Simone Rooskens
  140. 17-03-1989 › Piet Veerman, Vicki Brown, Gordon Neville
  141. 31-03-1989 › Oscar Harris, Barbara
  142. 20-11-1989 › -
  143. 27-11-1989 › -

Foto's

Logo: Het Geheugen

Bekijk bijzondere foto's van dit programma via deze link: geheugen.delpher.nl

DVD

Dit spelprogramma is (nog) niet op dvd verschenen.

 


Met dank aan John Beringen

Publicatiedatum: 16 oktober 2004
Laatste aanvulling: 4 augustus 2022

© KRO

KRO, Jaren 80, Jaren 70, 1970, Tonny Eyk

Meer televisie-sentiment